Johnny Mathıs
 
Sending You a Little Christmas
 
Bir yılı daha geride bırakırken kulağınızda güzel melodiler kalsın…
 
1950’li yıllardan bugüne neredeyse yarım asırlık müzikal birikime sahip ustalardan Johnny Mathis, o yıllardan günümüze varan en güzel yılbaşı şarkılarını bir albümde topladı.
 
Bugüne dek yaptığı çalışmalarla dünya çapında 350 milyon üzerinde albüm satışı yakalayarak ödüllere doymayan sanatçı, yılbaşında müzikseverlerin arşivlerine harika bir düet albümü hediye ediyor.
 
“Sending You A Little Christmas”, Johnny Mathis’in farklı yıldızlarla bir araya gelerek kayıt ettiği bir düet albümü olarak o yılların ruhunu tekrar canlandırıyor. Natalie Cole (“Have Yourself a Merry Little Christmas”), Jim Brickman (“Sending You a Little Christmas”), The Jordanaires (“Home for the Holidays”) gibi daha birçok klasik eseri ve sanatçıyı bir araya getiren albüm, aynı zamanda sanatçının tüm dünyada milyonlar satan albümlerinin bir derlemesi olarak da karşımıza çıkıyor.
 
Yılın son ayında gerçek müzik tutkunlarına unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak Johnny Mathis “Sending You A Little Christmas” albümü Sony Music etiketiyle şimdi tüm müzik marketlerde!