İzleyicisiyle buluştuğu Toronto Film Festivali’nde olumlu eleştiriler alan; Harry Potter’ın efsanevi yıldızı Daniel Radcliffe’in ilk romantik komedi filmi “What If – Ya Aşksa” sinemaseverlerle buluşuyor! Michael Dowse‘nın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini, Daniel Radcliffe ile başarılı senarist ve oyuncu Zoe Kazan paylaşıyor. “What If – Ya Aşksa” Mars Dağıtım’ın dağıtımcılığında 24 Ekim 2014 tarihinde Türkiye’de vizyonda!

 

Romantik komedi türünün son yıllardaki en iyi örneklerinden olan “What If – Ya Aşksa”filminde Daniel Radcliffeve Zoe Kazan, birbirleri için kim olduklarını ve kim olabileceklerini anlamaya çalışan 20’li yaşlardaki iki genci canlandırıyor.Senarist Elan Mastai filmin temasının, mutluluğa giden yolun kendinize söylediğiniz yalanlarla bulunmadığı şeklinde ifade ediyor. Senaryonun sürükleyiciliği ve komedisinden çok etkilenen yönetmen Michael Dowse ise senaryoyu okur okumaz kamera arkasına geçmeyi kabul ettiğini belirtti. 

Önceki ilişkilerinden yara almış Wallace (Daniel Radcliffe) ve şimdiki ilişkisinden memnun görünen Chantry’nin (Zoe Kazan) arkadaşlıktan öteye gidemeyen ilişkilerinin eğlenceli ve sürükleyici hikayesini anlatan, son yılların en iyi romantik komedilerinden.

https://www.youtube.com/watch?v=JrszGCOIFRI

 

 

Wallace’ın etrafındaki herkes, ev arkadaşı Allan (Adam Driver) dahil, mükemmel partnerlerini bulmuşken, Wallace aşk hayatını askıya almıştır. Tam da bu esnada, uzun süreli bir ilişkide olan Chantry (Zoe Kazan) ile tanışır. Wallace ve Chantry anında birbirleriyle bağ kurar ve çok iyi anlaşırlar. Aralarındaki tartışılmaz uyum, bu işin başka yerlere gidebileceğinin sinyalini vermektedir. Ancak onlar bu yoldan gitmeli midir?

 

Michael Dowseyönetmenliğindeki romantik komedi filminin oyuncu kadrosunda Daniel Radcliffe ileZoe Kazan’ın yanı sıra Megan Park, Adam Driver, Mackenzie Davis, Rafe Spall gibi isimler de yer alıyor.Daniel Radcliffe oyunculuğu ile herkesi şaşırtacağı “What If – Ya Aşksa” 24 Ekim 2014 tarihinde sinemaseverlerle buluşuyor.