“VİVALDİ  İSTANBUL’DA”
 
Hayal dünyamızın kapılarını açtığı benzersiz albümleri, film müzikleri, bale ve klasik müzik eserleri, sahne ve dizi müzikleriyle sanat dünyasının en saygın isimlerinden olan ünlü besteci Can Atilla, geçtiğimiz Eylül ayında Sony Music etiketiyle yayımladığı “İDEA” albümünün üçüncü video klibini dinleyicilerle buluşturdu.
 
İlk olarak, 2010 yılında yayımladığı “Altın Çağ” albümünde yer verdiği “Vivaldi İstanbul’da” şarkısına, “İDEA” albümünde bambaşka bir düzenlemeyle yeniden hayat veren Can Atilla, albümünün üçüncü video klibi için de “Vivaldi İstanbul’da (İdea Mix)” şarkısını seçti. Deniz Durul Metin yönetmenliğinde çekilen klipte, kemanıyla İstanbul sokaklarını gezen Vivaldi’nin görüntülerinin yanı sıra Can Atilla’nın performansı da ekranlara yansıtıldı.
 
New age müziğinin ülkemizdeki tek temsilcisi olan Can Atilla, 2005 yılından bu yana yapmış olduğu hit şarkılarının trance ve lounge mixlerine yer verdiği “İdea” albümüyle beğeni toplamaya devam ediyor. Başarılı sanatçı, bu albümün ilk konseri olan “Aşkın Gücü” adlı konser DVD’sini de çok yakında müzikseverlerin beğenisine sunacak.