BKM bünyesinde yaptığı işlerle sektörde adını duyuran ve sonbaharda vizyona giren 6 filmin afişine imza atan Emre Erdem, bu başarısını kendi kurduğu ajansı 70X100 ile devam ettiriyor.

 

5 Aşk Filmine 5 Aşk Tasarımı

Aşk filmleri çeken yapımcılarının peşinden koştuğu Emre Erdem, aşk temasını en güzel, en romantik haliyle görsele döküyor.

Sonbaharda vizyona giren, “Unutursam Fısılda”, “İncir Reçeli 2”, “Karışık Kaset”, “Seni Seviyorum Adamım” , “Hadi İnşallah” gibi aşk ve romantik komedilerin afişlerine imza atan Emre Erdem, 4 milyona yakın izleyiciyi de sinema salonlarına çekerek aşk dolu bir rekora da imza attı.

 

Komedi Filmlerinin matematiği ayrı! Her yapımcının bakış açısı ayrı!

51. Altın Portakal Film Festivali’nin de afişini tasarlayan Emre Erdem, son yıllarda sayısı hızla artan ve adeta sinema sektörünün belkemiği haline gelen komedi filmlerine de kalemiyle son dokunuşu yaparak, kahkahaya dahil oluyor. “Deliha”, “Pek Yakında”, “İnşaat 2”, Erdem’in son dönemde imza attığı işler arasında yer aldı. Erdem, komedi filmlerinde seyircinin oyuncuların hepsini afişte görmek istediğini belirtiyor. Emre Erdem, “Filmin türü kadar yapımcının kim olduğunun da” afişin son haline gelmesindeki önemli etkenler olduğunun altını çiziyor. Her yapımcının farklı bir tarzı mutlaka tasarımda görmek istediğini söylüyor.

 

2015’te De Sinema Salonları Emre Erdem’in Afişleri İle Sezona Başlıyor!

2015’te seyirciyle buluşacak “Bana Masal Anlatma”, “Aşk Sana Benzer”, “Güvercin Uçuverdi”, “Bir Varmış Bir Yokmuş” ve “Öğrenci İşleri” filmlerinin afişlerini de tasarlayan Emre Erdem, ajansı 70X100 ile sektörde yoluna başarı ile devam ediyor.