04 Nisan’da sinemalarda!

3D ve 2D seçeneğiyle!

Çok sevilen oyuncu TOLGA ÇEVİK’in kedi Şimşek’i seslendirdiği filmin seslendirme kadrosunda ünlü oyuncular Altan ERKEKLİ, Volkan SEVERCAN ve Dilşad ÇELEBİ de yer aldı.

Konu:

Terk edilmiş bir yavru kedicik olan Şimşek, fırtınadan kaçıp kendine bir barınak ararken, “Şöhretli Lawrence” olarak da bilinen emekli sihirbaz Lawrence’a ait gizemli bir malikaneye gizlice girer.

Lawrence kendi masal gibi dünyasında birçok farkı hayvan arkadaşı ve bir yandan şarkı söyleyip dans ederken bir yandan da kahvaltı bile hazırlayabilen göz kamaştırıcı otomat ve aygıt arkadaşlarıyla yaşamaktadır.

Lawrence çok geçmeden Şimşek’e evinde hoş karşılandığını hissettirir fakat aksi tavşan Jack ve fare Maggie onu kovdurmak için ellerinden geleni yapmaya koyulurlar. Lawrence ayağını kırıp hastaneye kaldırılınca, emlakçı yeğeni evi satması için onu oyuna getirmeye çalışır. Fakat evin birbirinden enteresan sakinleri, evlerini savunmak için inanılmaz bir plan geliştirirler. Ürkek kedi Şimşek bir kahramana dönüşür ve birbirinden sevimli kahramanlarımız bu sihirler evini Daniel’dan korumak için büyülü bir köşke çevirirler.

Ünlü oyuncunun dublaj kaydından kamera arkası görüntüleri ve eğlenceli röportajını izleyebilirsiniz.

 

Filmin Künyesi:

Yönetmen : Ben Stassen, Jérémie Degruson

Senaryo: James Flynn, Domonic Paris, Ben Stassen

Müzik : Ramin Djawadi

Gösterim Tarihi: 04 Nisan 2014

Tür : Animasyon, Macera, Komedi, Aile

Süre : 83 dakika