FESTİVAL TELEFONU FESTFONE
 
Festival dönemi en büyük sıkıntılarımızdan biri telefon ve iletişim. Festival alanında arkadaşınızı kaybettiniz veya farklı sahnelerde performans izliyorsunuz ve birbirinizle iletişim kurmanız gerekiyor, bunu da sadece telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. GSM operatörleri çeşitli tarifeler sunuyor olsa da telefon kullanmak oldukça masraflı oluyor. Arayan taraf siz olmasanız bile Avrupa telekomünikasyon sistemi sizin hesabınızdan da para kesiyor. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızı da sınırlı kullanıyorsunuz.
 
Sziget yönetimi bu sorun için herkesi sevindirecek bir çözüm buldu! Festfone bizlere Macaristan sınırları içerisinde 7/24 ücretsiz konuşabilme imkanı sağlıyor. Bunun dışında sosyal medyadan uzak kalmamanız için fotoğraf çekme ve bunları sosyal medyada paylaşma özelliğine sahip 4 ayrı telefon var.

https://www.youtube.com/watch?v=IJ9_mJLvLl4

 
Festfone Share & Free Talk ile hem ücretsiz iletişime geçebilir hem de 1 GB internet ile Sziget deneyimizini an be an paylaşabilirsiniz. Bunların haricinde ailenizle iletişimde kalmak isteyenler için çift SIM kart’a uygun telefonlardan da yararlanabilirsiniz. Festfone’ları incelemek için tıklayın
 
SZİGET UYGULAMASI
 
Yeni Sziget uygulaması ile iOS ve Android kullanıcıları festivalin tadını sonuna kadar çıkarabilecek! Uygulamanın özellikleri ile, Sziget’te sahne alacak sanatçıların müziklerini dinleyebilir, gün, tarih ve alfabetik sıraya göre programın içeriğine bakabilir, kendi programınızı kendiniz yapabilir, programlar başlamadan önce uyarı alabilir, interaktif harita ile bulunduğunuz alanı ve mekanları bulma özelliğini kullanabilirsiniz. 
 
Sziget uygulamasını indirmek ve daha fazla özelliği ile ilgili detaylar için tıklayın.