SONSUZA KADAR AMBER
 
KATHLEEN WINSON
 
HER ŞEY BU ROMANLA BAŞLADI.
AMBER TARİHİN EN BÜYÜK AŞK HİKÂYESİNİ YAZDI.
 
Amber St. Clare, henüz on altısında hamileydi, beş parasızdı ve Londra’nın tehlikeli sokaklarında tek başınaydı. Ancak  keskin zekâsı, gözü karalığı ve dillere destan güzelliği sayesinde Restorasyon Dönemi İngilteresi’nde bir kadının erişebileceği en yüksek noktaya erişecek; fahişelerin, haydutların ve katillerin arasından sıyrılıp saraya terfi eden bu genç kadın, hem Büyük Veba’yı, hem Londra Yangını’nı yaşayacaktı. En yoksulundan en soylusuna sayısız erkeğin -ve kadının- gönlünü fetheden Amber, daima tek bir adama bağlıydı. En çok sevdiği ve asla elde edemeyeceği o adam, bir mucize kadar uzaktı ona.
 
Okurken kendinizi kaybedeceğiniz, elinizden bırakamayacağınız bir roman… Yıllarca önce nasılsa, hâlâ aynı sarsıcılıkta müthiş bir hikâye.
-Barbara Taylor Bradford, romanın önsözünden
 
Sonsuza Dek Amber, 1944’te yayınlandığında bir hafta içinde 100.000 kopya sattı. Yayınlandığı on yıl içerisinde, hemen hemen bütün kitaplardan fazla sattı ve üç milyondan fazla kopyaya ulaştı. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz, zamanını aşan bu şaheserde unutulmaz bir aşk hikâyesine tanıklık edeceksiniz.
 
Kathleen Winsor, 1919’da doğdu. 1944’te yazdığı ilk romanı Sonsuza Dek Amber’la dünya çapında üne kavuştu. Yazar, 2003’te New York’ta hayatını kaybetti.