Türk Rock müziğinin en önemli isimlerinden Ogün Sanlısoy, bir süredir heyecanla bekleyen sevenlerinin karşısına geçtiğimiz hafta yepyeni albümü “Sen Uyurken” ile çıktı ve yoğun bir ilgi ile karşılandı. Sanatçı hızlı bir şekilde girdiği Spotify ve Deezer gibi önemli dijital platformlarda listelerin üst sıralarındaki yerini korumaya devam ediyor.
 
 
Yıllardır  başarılı albümlere imza atmış olan Ogün Sanlısoy’un tüm söz ve besteleri kendisine ait olan bu albümündeki “Son Defa” şarkısına video klip çekildi. Albüm kartonetinin ‘masal’ kitabı konseptine uygun olarak, hüzünlü bir ayrılık temasının Külkedisi masalı ile  işlendiği video klibinin yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi.  Çarpıcı sahneleri  ile dikkat çeken video klibin performans sahneleri, İstanbul’un simgelerinden olan tarihi Haydarpaşa garında çekildi.
 
 
Ogün Sanlısoy’un “Sen Uyurken” isimli yepyeni albümünün ilk video klibi “Son Defa” tüm müzik kanalları ve sanatçının YouTube Vevo sayfasında!!!

“Sen Uyurken” albümünün çizimlerinin hikayesini anlatan çok özel stop motion video da sosyal medyada büyük ilgi ve beğeni kazanmaya devam ediyor.