Sevtap Ünal, ‘O Benim’ isimli şarkısı ile suskunluğunu bozuyor. Ünal, WePlay’den yayınladığı ‘O Benim’i dijital olarak satışa sundu.
 
Söz yazarı ve besteci olan Sevtap Ünal ilk solo albümü ”İnsanlar, Arabalar ve Rüzgar Geçti Aramızdan” ile beğeni toplamıştı. Son dönem şehir müziğinin yeni kadın ozan adaylarından olan Ünal bu şarkıda naif bir aşk hikayesini anlatıyor.
 
Sevtap Ünal, ilk albümünden bu yana moda dünyasındaki  ve albüm yoğunluğu nedeniyle suskun kalmıştı. Bu süreyi yeni şarkılarıyla dolduran Ünal,? ilk şarkısı ‘O Benim’ ile müzikseverlerin karşına büyük bir heyecanla çıktı.
 
Ünal ünlü moda tasarımcısı Ümit Ünal’ın kızkardeşi ve moda markasının yöneticisi olarak da moda dünyasında çalışıyor.
 
Sevtap Ünal WePlay’den yayınladığı ‘O Benim’ isimli şarkısı için de bir klip çekti. Şarkının post prodüksiyonu BinVolt’ta yapıldı.
 
Sevtap Ünal’ı ‘İnsanlar, Arabalar ve Rüzgar Geçti Aramızdan’ isimli albümü ile tanışmıştık.
 
 
Ümit Ünal diyor ki:
 
“Sevtap Ünal, şarkılarıyla Yakası açılmamış sözlerini bizim için açıyor.
Alıyor bizi bir korsan gemiyle yola döküyor. Yanıt veryor arkamızdan “Nereye?” diye soranlara. Üstelik dimdik ve elinde mikrofonla.
 
Evrensel bir müzik anlayışı ile akustik ve elektirk soundlarını sentezlerken, yaşanmışlıklarını deneysel bir yaklaşımla özlenen lirik bir ustalıkla bugüne ve bundan sonrasına aitliyor.”
 
 
”O Benim” 
Soz-müzik: Sevtap Ünal 
Düzenleme: Tansel Doğanay 
Gitarlar: Erdem Sökmen 
Klip Yönetmen : Şenol Altun 
Klip Kurgu :Volkan Ergen 
Kostüm :Ümit Ünal
Koordinatör: aslı atasoy
Post production: 1000 volt 
Mix mastering : Arzu Alsan