ROBBIE WILLIAMS – SWINGS BOTH WAYS  
Avrupa Müzik & Universal Music Group markasıyla Tüm Müzik Marketlerde!
 
İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Robbie Williams 10. Stüdyo albümü olmasının yanı sıra 2001 senesinde yayınladığı ilk swing albümünün ardından ikinci kez “Swings Both Ways” adını verdiği swing albümü ile uzun süren bekleyişe son noktayı koyuyor.
 
Kariyeri boyunca başarılı bir müzikal birlikteliğe imza attığı Guy Chambers ile 2002 yılındaki Escapology sonrası ilk kez bir araya gelen Robbie Williams, sevilen şarkıları coverladığı 13 şarkılık albümde aynı zamanda Chambers ile birlikte yazdığı 6 yeni şarkıya da yer veriyor. Lily Allen, Michael Bublé, Kelly Clarkson, Olly Murs ve Rufus Wainwright gibi sevilen sanatçıların Williams’a eşlik ettiği albüm İngiltere resmi satış listelerinde 1 numara olan 1000. Albüm olma özelliğinin yanı sıra, Robbie Williams’ın 11. 1 numarası olarak Beatles’ın rekorunu da egale ediyor.
 
Albümün ilk single çalışması “Shine My Shoes” ile müjdeli haberi Eylül ayında hayranları ile paylaşan Robbie Williams, Kasım ayının başında da ikinci single “Go Gentle” ve 2013’ün sonlarına yaklaştığımız bu günlerde albümün çıkışı ile birlikte de 3. single Lily allen düeti Dream A Little Dream ile de 2014’te kendisinden daha çok söz ettireceğinin garantisini veriyor.
 
Swings Both Ways, Avrupa Müzik & Universal Music Group markasıyla özel lisansiye versiyonu ile tüm müzik marketlerde!!!
 
 
SWINGS BOTH WAYS
Shine My Shoes
Go Gentle
I Wan’na Be Like You ft. Olly Murs
Swing Supreme
Swings Both Ways ft. Rufus Wainwright
Dream A Little Dream feat. Lily Allen
Soda Pop feat. Michael Bublé
Snowblind
Puttin’ On The Ritz
Little Green Apples feat. Kelly Clarkson
Minnie The Moocher
If I Only Had A Brain
No One Likes A Fat Pop Star