Ünlü rock yıldızı Özlem Tekin’in, “Sonsuz Bir Aşk” filmi için özel yazıp bestelediği şarkıya çektiği klip, kısa sürede müzikseverlerin ilgi odağı oldu ve internette tıklanma rekorları kırdı.

 

Sonsuz Bir Aşk şarkısını youtube’dan (Sonsuz Bir As¸k Soundtrack Klibi..) indiren, facebook , twitter vb. sosyal medyadan paylaşan Özlem Tekin hayranları, 13 Şubat’ta vizyona girecek Sonsuz Bir Aşk filmi için şimdiden bilet rezervasyonları yaptırdılar.

 

14 Şubat Sevgililer gününden bir gün önce 13 Şubat Cuma günü vizyona girecek Sonsuz Bir Aşk, “Sevginin gücünü, dostluğun önemini” muhteşem görseller eşliğinde beyazperdeye aktaran bir sinema şöleni.

 

Yapımcılığını Dama Medya Ferhat Eşsiz/ Ümit Gündoğdu, yönetmenliğini Ozan Uzunoğlu’nun yaptığı Sonsuz Bir Aşk’ta başrolleri İsmail Hacıoğlu, Özlem Tekin, Ferhat Gündoğdu, Ceren Balıkçı, Ayfer Dönmez, Orçun Kaptan ve Süleyman Turan paylaşıyorlar.

 

Galası, 9 Şubat Pazartesi günü TİM Maslak Show Center’da yapılacak film, 13 Şubat 2015’te tüm Türkiye’de vizyona girecek.

 

Klibi izlemek için:http://www.youtube.com/embed/kYdHNrGox0I