nublu istanbul Taksim’deki yeni adresinde bu hafta yeni sezonunun kapılarını açıyor!

İlhan Erşahin’in sahibi olduğu New York bazlı caz kulübü nublu’nun İstanbul şubesi olan nublu istanbul, bünyesine yeni  kattığı mutfağını da alarak Taksim’deki yeni adresinde bu haftasonu kapılarını açıyor.

 

nublu istanbul 17-18 Ekim akşamları gerçekleşecek olan “İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions and Friends” konserleriyle yeni yerinde kapılarını müzikseverlere açıyor.

 

İlhan Erşahin’in, İstanbul’un eklektik ruhunu, caz, rock, ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiren projesi ISTANBUL SESSIONS, nublu istanbul’un Sıraselviler no:55 ‘teki yeni adresinin kurdelesini kesmek, fitilini ateşlemek ve unutulmaz iki gece yaşatmak üzere 17 ve 18 Ekim tarihlerinde bir araya geliyor.

 

2006 yılından bu yana Avrupa’nın en prestijli festivallerinden, Brezilya’ya, İstanbul’daki en büyük festivallerden, New York Summer Stage’e kadar pek çok önemli sahne de yer alan, 2009’da usta Fransız trompetçi Erik Truffaz’ın konuk olduğu ilk albümlerini, devamında “Night Ride”, “Etnik,” One Zero” gibi kendilerine yakıştırılan “dirty jazz” türünden parçalar taşıyan Night Rider’ı yayınlayan dörtlünün, yeni albüm kayıtlarına devam etmeden önce, nublu istanbul’daki sıkı bir ısınma turu herkese iyi gelecek.

 

Dileyenler artık konserler öncesinde nublu istanbul’un ilk defa bünyesine kattığı mutfağındaki lezzetler ile karınlarını doyurabilecek!

 

Bilet fiyatı: 30 TL / Biletleri nublu Istanbul gişesinden alabilirsiniz.

Kapı Açılış: 21:00

Adres: Sıraselviler No:55/ Taksim (Metz’in üst katı)

 

////// MUSIC OF NOW , HERE IN TAKSIM //////