İSTANBUL’DAKİ SANATÇILARIN GEÇMİŞE YOLCULUĞU
 
3 Haziran 2014 – 28 Haziran 2014
 
Beyoğlu Sanat Evi , Beyoğlu
 
Nostaljik sergi
 
Hardan Sanat grubu işbirliğiyle geçmişe doğru bir İstanbul sergisine tanıklık edeceksiniz.
 
 
 
Toplam 19 sanatçının katılımıyla geçmişe bir yolculuğa çıkıyoruz. ‘Nostalji’ denince aklımızda bizi etkileyen bazı anlar, yüzler,  olaylar, hatıralar canlanır. 
 
SANATÇILAR: Turhan Ka., Ceylan Mutlu, Dimitris V. Dannis, Emre Emektar, Erdal Kocaman, Gülderen Gültekin, Harris Lauvros, Kemal Çetinel, Matina Saradi, Nehir Kılıç, Nursel Sökmen Bayram, Özlem Haliloğlu, Patroula Chronopoulou, Rena Fili, Selda Demirel, Sinan Beşe, Yasemin Güreci, Yavuz Deniz, Yeşim İnce 
 
Hardan Sanat Grubu Hakkında:
 
Hardan Sanat Ekibi görsel sanatçı / kostüm tasarımcısı Dimitris Vogdanis Danis ve fotoğrafçı / sanatçı Harris Louvros tarafından 2008 yılında kuruldu. 2011 yılında Türk ressam / Özlem Haliloğlu da ekibe katıldı.
 
Hardan Sanat Grubu çeşitli temalarda çağdaş ve güncel sergler düzenlemektedir. Sanat ekibi sergilerin yanı sıra ünlü sanatçılara ithafen enstallasyonlar ve sanat workshopları da düzenlemekte ve başka sanat gruplarının projelerine de katılmaktadır.
 
Hardan Sanat Grubu, Türk ve Yunan sanatçılardan oluşan toplam 168 kişilik bir katılımla 2010, 2011, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında İstanbul’da beş büyük sergi düzenlemiştir. Sergiler sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştır.
 
Hardan Sanat Grubu sanatı, kültürü yaymak ve güncel konularda kamu bilincini uyandırmak için araç olarak kullanan, kar amacı gütmeyen bir işbirliğidir.