The Departed, The Aviator, Gangs of New York, Shutter Island ve Wolf of Wall Street filmlerinden sonra tekrar aynı sette bulunacak Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese’nin 6. kez bir araya geleceği projenin ismi Killers of the Flower Moon. David Grann’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanacak film, 1920’lerde Oklahoma’da işlenen cinayetleri araştıran ve o günlerde yeni kurulan FBI ajanlarının hikayesini anlatılacak.

Forest Gump’ın senaryosunu yazan, Denis Villeneuve’ün yönetmenliğini yaptığı Dune’un ve bu yılın merakla beklenen yapımlarından A Star Is Born’un da senaryo ekibinde bulunan Eric Rothtarafından beyaz perdeye uyarlanacak film için “Hikayeyi okuduğum zaman sahneleri hemen gözümün önünde görmeye başladım” açıklamasını yapan usta yönetmen Scorsese, Gangs of New York’tan sonra tekrar bizleri 100 yıl geriye götürmeye hazırlanıyor.

Bu arada sinema dünyasının başarılı ikilisinin tekrar aynı filmde buluşmasına ise ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan imalı bir yorum geldi.

Yılmaz, variety.com’da yayınlanan haberi Twitter’dan “Hep aynı adamlar” yorumuyla paylaştı.

Yılmaz’ın bu imalı göndermeyi yapmasının nedeni ise bir süre önce filmlerinde ana karakterler için hep aynı oyuncularla çalışmasına yönelik gelen yoğun eleştirilerdi..