1994 yılından bu yana kültür hayatına damgasını vurduğu İstanbul’dan çıkıp Türkiye’nin pek çok şehrinde şubeler açan LeMan Kültür, en yeni şubesi LeMan Kültür Kadıköy ile Anadolu yakalıların yeni tercihi oluyor. 


Eğlenceli, renkli ve keyifli dünyasının yanında yeme-içme sektöründe fark yaratan yenilikleriyle LeMan Kültür, Kadıköy’e taze bir soluk getiriyor. Kısa sürede genç yaşlı bir çok insanın favori buluşma noktası haline gelen LeMan Kültür Kadıköy ‘ün birbirinden özgün ve lezzetli yemekler, farklı müzikler ve rahat bir sohbet ortamından oluşan atmosferini sanat etkinlikleri ve sürprizler destekliyor. 

 

Bencil Tavuk, Deli Cevat Köftesi, Kolbastı Külbastı gibi eğlenceli isimleriyle olduğu kadar lezzetleriyle de öne çıkan yemekleri; LeMan Muşmula, Fantom Ormanda gibi sürprizli içecekleriyle kendine has müdavimler yaratan LeMan Kültür’ün en beğenilen tatlısı ise dondurma eşliğinde kıtır milföy Leman Çıtırı

.Karikatürlerin renkli dünyasını hayata geçiren LeMan Kültür’ün İstanbul’da açılan üçüncü şubesi olan LeMan Kültür Kadıköy ;  dünyasına yenilikler kazandırmaya meraklı yeme-içme tutkunlarını bekliyor. 

 

LeMan Kültür Kadıköy

Caferağa Mahallesi, Neşet Ömer Sokak No: 9/1 Kadıköy/ İstanbul 
Tel: 0 216 449 83 83