ELEKTRONİK DANS MÜZİK SEVERLERİN RÜYASI
“ISLE OF DREAMS” FESTİVALİ İLE GERÇEK OLUYOR
 
İbiza Adası’nın müziği ve eğlence kültüründen esinlenilerek  yaratılan “ISLE OF DREAMS”, İsrail ve İsviçre’den önce  Avicii, Above&Beyond, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, Alesso, Paul Oakenfold ve daha bir çok isim ile 5-6-7 Ağustos’ta Sarıyer Life Park’ta!
 
“Wake Me Up”, “Hey Brother”, “I’m Addicted To You” şarkılarıyla dünya listelerinde 1 numara olan ve 2014 Dünya Kupası’nın resmi şarkısının sahibi AVICII, Swedish House Mafia üyeleri AXWELL ve SEBASTIAN INGROSSO, Pitbull’un bir numaralı hit’i ‘Give Me Everything’in prodüktörü, Beyonce ve Snoop Dog gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan AFROJACK “Isle of Dreams”  ana sahnesinde yer alacak sanatçılardan sadece birkaçı…
 
FG Radio’nun seçkin yerli DJ’leri ve DJ Mag dünya listelerinde ilk 20’de yer alan tüm prodüktör ve DJ’ler  bu özel festivalde sahne alacaklar.
 
Takipçilerine elektronik  dans müziğinin tüm türlerini sunacak olan “Isle Of Dreams” ile, dünyanın en önemli isimlerini Türkiye’de izleyebilmek mümkün. “ISLE OF DREAMS OPEN AIR FESTIVAL” orman içerisindeki huzurlu festival kamp alanı ile,  konaklamak  isteyen katılımcılara, festival deneyimini  3 günlük keyifli bir tatile dönüştürme imkanı  da sunuyor .  
 
 
ISLE OF DREAMS MOREVENTS ORGANİZASYONUYLA 5-6-7 AĞUSTOS’TA SARIYER LIFE PARK’TA!