Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro oyunu “İsimsiz Yıldız”ın biletleri satışa çıktı! Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu rol aldığı “İsimsiz Yıldız”; 19 Ekim Çarşamba akşamı perdelerini Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde açacak.

Prömiyer için gün sayan “İsimsiz Yıldız”, Tuba Ünsal Prodüksiyon’un ilk tiyatro projesi. Romanyalı yazar Mihail Sebastian’ın ülkesinde en çok oynanan ve aynı zamanda sinemaya da uyarlanan oyunu “İsimsiz Yıldız”ın yönetmenliğini Kayhan Yıldızoğlu üstleniyor.

Tuba Ünsal, Yiğit Pakmen, Melda Narin Güler, Hafız Sengir, Sertaç Ataç ve Kayhan Yıldızoğlu’nun birlikte rol aldığı “İsimsiz Yıldız”; mücevherleri ile gökyüzü arasında bir seçim yapması gereken, aşk ve cesaretsizliğin yıkıcı tezatlığında bir karar vermek zorunda kalan Mona’nın hikayesini anlatıyor.

Ali Yalaz’ın Ali Yalaz’ın Türkçeleştirdiği, yönetmen yardımcılığını Melda Narin Güler ve Yiğit Pakmen’in üstlendiği oyunun dekor tasarımı Tuba Erdem’e, ışık tasarımı Cem Yılmazer’e ait. Afişlerine, dünyaca ünlü grafik sanatçısı Emrah Yücel’in imza attığı oyunun afiş fotoğraflarını ve kısa tanıtım videosunu ise başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti.

“İsimsiz Yıldız”ın prömiyeri, 19 Ekim 2016, Çarşamba akşamı Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek.