ENGİN GÜNAYDIN’IN

YENİ NESİL KOMEDİSİ

“İÇİMDEKİ SES”İN

ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI!

 

Senaryosuna Engin Günaydın’ın imza attığı yüksek doz komedi filmi “İçimdeki Ses”in çekimleri sona erdi! Günaydın’ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman’ın rol aldığı Barakuda Film yapımı “İçimdeki Ses”; yeni nesil komedinin en iddialı filmlerinden biri olmaya aday!

Uzun süredir sinemada komedi filmlerinde rol almayan Türkiye’nin en yetenekli oyuncularından Engin Günaydın’ın senaryosunu kaleme aldığı ve başrolünü üstlendiği “İçimdeki Ses”in; Ağustos 2014’te başlayan ve yaklaşık 1,5 ay süren çekimleri tamamlandı. YönetmenliğiniÇağrı Bayrak’ın, yapımcılığını Barakuda Film’in üstlendiği yeni nesil komedi filmi “İçimdeki Ses”; hikayesi, diyalogları ve oyunculuklarıyla sinema izleyicisine özlediği komediyi sunacak. Sinemada kahkaha şöleni yaşatmaya hazırlanan İçimdeki Ses”inzengin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu veHamdi Kahraman da rol alıyor.

Kendi dünyasında yaşayan, özgüveni yetersiz bir yazar olan Selim (Engin Günaydın); doğru dürüst bir ilişkisi olamadığından, yalnızlıktan kurtulmak için son çare annesiyle birlikte yaşamaya karar verir. Gittiği spor salonunda sakarlığı nedeniyle, herkesin hayran olacağı kadar güzel ve zengin Ayşıl (Leyla Tuğutlu) ile tanışır. Selim’e aşık olan Ayşıl, mutluluğa giden yolun; Selim’in umreden yeni dönmüş, kendi kafasındaki gelin adayını arayan annesi Mehpare (Füsun Demirel) ve onun kadın arkadaş grubundan geçtiğini düşünür. Ayşıl, Mehpare ve onun tayfasıyla başlarından bir sürü komik olayın geçeceği bir yolculuğa çıkmayı göze alır.