İçimdeki İnsan Filminin Çekimleri Tamamlandı

İrfan Yalçın’ın “Fareyi Öldürmek romanından uyarlanan “İçimdeki İnsan” filminin çekimleri geçtiğimiz günlerde Afyon’da tamamlandı. Aydın Sayman’ın yönettiği

geniş bir oyuncu kadrosunun yer aldığı filmde Afyon Şehir Tiyatrosu’nun sanatçıları da yer aldı. 51. Antalya Film Festivali’ne yetişmesi planlanan filme Afyon’lular büyük ilgi gösterdi. Afyon Belediyesi’nin destekleri yanında Budan Thermal Otel’in ana sponsorluğunu yaptığı film, sıradan bir memurun, hoşgörüsüz bir dünyada “iyi” kalmak için yaptığı mücadeleyi ve yenilgisini anlatıyor.

Üç Yıldız Bir Arada

Televizyon dünyasının çok sevilen üç kadın yıldızı İçimdeki İnsanda bir araya geldi.

“Yalan Dünya” dizisinden Füsun Demirel, “Ulan İstanbul”un yıldızlarından Şebnem Bozoklu, “Çocuklar Duymasın”ın Emine’si Melek Şahin “İçimdeki İnsan”ın kadın karakterlerini canlandırdılar.

Memur Sabri’yi Vedat Erincin’in canlandırdığı filmde Füsun Demirel, Sabri’nin eşi Şükran’ı, Şebnem Bozoklu, memure Nejla’yı Melek Şahin ise Sabri’nin annesi Sabahat’ı canlandırıyor.

Sanat hayatını ağırlıklı olarak Almanya’da sürdüren Vedat Erincin ve Suavi Eren’in başrollerini paylaştığı filmde Macit Koper, Menderes Samancılar, Rıza Sönmez, Murat Karasu, Muhlis Asan gibi deneyimli oyuncuların yanında Hakan Türkşen, Ahmet Yaşar, Gökhan Güzeyhuz, Onur Demircan ve Seda Kızıltoprak gibi genç oyuncular da bulunuyor.

Filmde Afyon Şehir Tiyatrosu’nun sanatçıları da rol aldı.