Elızabeth Banks İddialı Konuştu

 

“Hayatımın En Kötü Gecesi” 27 Haziran’da Sinemalarda!

 

Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu, Steven Brill’in yazıp yönettiği “Walk Of Shame” in yıldızı Elizabeth Banks iddialı konuştu. Amerika’da vizyona giren ve merakla beklenen film çok yakında ülkemizde de gösterime girecek.

Güzelliği ile göz kamaştıran ünlü oyuncu başrollerinde yer aldığı Walk Of Shame’in, dişi Hangover olarak yorumlanıyor siz ne dersiniz şeklindeki soruya çok iddialı bir cevap verdi. “Kadın bir başrol varken bence kıyaslama yapmaya gerek yok. Güzel kadın her zaman izlettirir. Ancak kendi klasmanlarında her iki filmde gayet başarılı” dedi.

Haber muhabiri Meghan Miles’ı canlandıran Elizabeth Banks arkadaşlarıyla felekten bir gece çalar. Ancak sabah uyandığında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Yaşadığı tek gecelik ilişkiden sonra arabasız, kimliksiz ve parasız hiç bilmediği bir mahallede kalakalır. Hayatının en önemli iş görüşmesine girmeden önce durumunu düzeltmesi için sadece 8 saati vardır.

 

https://www.youtube.com/watch?v=v5wdRv_tDrw

 

Hem kadınların hem de erkeklerin büyük beğeni ile izleyeceği  “Walk Of Shame / Hayatımın En Kötü Gecesi” 27 Haziran’da sinemalarda.