Bu yazın merakla beklenen filmlerinden ESCOBAR: KAYIP CENNET / ESCOBAR: PARADISE LOST vizyona gün sayarken, filmden yeni sahneler yayınlandı. Aksiyon, aşk ve gerilim türündeki film, ülkemizde de A.B.D.’yle aynı tarihte, 26 Haziran’da vizyona giriyor.

Oscar’lı oyuncu Benicio Del Toro’ya tüm dünyada fenomene dönüşen Hunger Games serisinin yıldızı Josh Hutcherson’ın eşlik ettiği 17 milyon dolar bütçeli yapım, Pablo Escobar’ın imparatorluğunu ve gücünü gözler önüne seriyor. Filmden yayınlanan yeni sahneler,  Pablo Escobar’dan kaçışın mümkün olmadığını vurgular nitelikte. Ayrıca film için hazırlanan tanıtım videosu (featurette) da Türkçe altyazılı olarak yayınlandı.

Konu özeti:

Pablo Escobar’ın sırlarla dolu, parıltılı zirve yıllarında geçen filmde Nick (Josh Hutcherson), sörf yapmak için gittiği Kolombiya’da rüyalarının kadını Maria’yla tanışır. Pablo Escobar (Benicio Del Toro), Maria’nın amcasıdır. Nick zamanla bu devasa ailenin bir parçası olmaya başlar. İlk bakışta her şey yolunda gözükse de, Nick kız arkadaşıyla geçirdiği her gün işin bilinmeyen yönleri olduğunu fark eder ve istemeden kendini dünyanın en büyük uyuşturucu mafyasının içinde bulur. Nick kız arkadaşıyla beraber kaçmak istese de, Escobar’ın kendisini asla bırakmayacağını anlayacaktır.

 

Vizyon Tarihi: 26 Haziran 2015

Yönetmen: Andrea Di Stefano

Oyuncular: Josh Hutcherson, Benicio Del Toro, Claudia Traisac, Carlos Bardem, Brady Corbet

Yapımcı: Dimitri Rassam

Görüntü Yönetmeni: Luis Sansans

Kurgu: David Brenner 

Yapım Yılı: 2014

Ülke: Fransa, İspanya, Belçika, Panama

Süre: 120 dk.

Dağıtım: Bir Film