“Arkadaşlık aşka dönüşür mü?” sorusunun yanıtını kendi hikayesi içinde veren “Dünyanın En Güzel Kokusu” filmi; Mert Tünay imzalı müzikleriyle de çok konuşulacak! Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu”nun; müzik direktörlüğünü Mert Tünay’ın, süpervizörlüğünü ise Kenan Doğulu’nun yaptığı soundtrack albümü de dinleyicilerle buluşacak!

VOKALDE TUBA ÜNSAL!

Müzik direktörlüğünü Mert Tünay’ın, süpervizörlüğünü Kenan Doğulu’nun yaptığı soundtrack albümünde; Tünay’ın bu film için yazdığı “İstanbul’un En Güzel Gözleri” adında yepyeni bir şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğü ve düzenlemesi Mert Tünay’a ait olan parça dijital platformlarda satışa çıkarken, klibi de izleyicilerle buluştu. Parçanın sürprizi ise filmin yıldızlarından Tuba Ünsal’ın geri vokallerde yer alması.

 

Albümdeki bir diğer sürpriz ise, Teoman ve İrem Candar’ın birlikte seslendirdiği, sözleri Teoman’a ait olan “Çoban Yıldızı” şarkısı. “Dünyanın En Güzel Kokusu” soundtrack albümünde ayrıca; Mert Tünay’ın “Güzel” şarkısı, Kenan Doğulu’nun, 2015 yılının en sevilen şarkıları arasında yer alan romantik parçası “Tencere Kapak”, Demir Demirkan’a ait “Aşktan Öte” şarkısının rock versiyonu ve filmde de konuk oyuncu olarak rol alan Mehmet Erdem’in sevilen şarkısı “Herkes Aynı Hayatta” yer alıyor. Mert Tünay tarafından bestelenen ve filmde kullanılan enstrümantal film müziklerinden bazıları da albümde müzikseverlerle buluşacak.

 

 

 

Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği, süpervizörlüğünü ise Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı “Dünyanın En Güzel Kokusu”; Sevgililer Günü haftasında, 12 Şubat’ta vizyona girecek. Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin, Böcek Film ile birlikte ortak yapımcılığını üstlendiği film; Doğulu Prodüksiyon ve DMC etiketi ile satışa sunulacak soundtrack albümüyle de çok ses getirecek.

 

“Paramparça”, “Kördüğüm” gibi dizilere imza atan dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye ve “G.O.R.A.”, “Sınav”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “8 Saniye” gibi yapımlara imza atan Böcek Film’in ilk ortak yapımı olan “Dünyanın En Güzel Kokusu”; Sevgililer Günü haftasında, 12 Şubat 2016…