Kanadalı electro-pop grubu Austra ile 9 Kasım Cumartesi Salon’da eğlenceli bir dans gecesi 

 
Elektronik müziği tutkulu bir vokalle birleştiren Kanadalı topluluk Austra, 9 Kasım Cumartesi gecesi 22.30’da Salon’da hayranlarına eğlenceli bir dans gecesi yaşatacak.
 
2009 yılında Toronto’da kurulan Austra’nın 2011’de yayımlandığı ilk albümü Feel It Break, eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Üç yıl boyunca aralıksız dünyayı turlayan topluluk, The XX, Grimes ve The Gossip’e eşlik etti. Topluluk, bu yıl Haziran ayında yayımladığı Olympia adlı ikinci albümünde, neşeli müzik ve karanlık şarkı sözleriyle yakaladığı kontrastı müzikseverlere sunuyor. Austra’nın bu albüm üzerine çalışırken en çok dinlediği isimler arasında Perfume Genius ve Cat Power yer alıyor. Topluluk, 2011 yılında yine Salon’da İstanbul Bienali’nin açılış partisinde de bir konser vermişti. 
 
Austra, son albümlerinin turnesi kapsamında Salon’da vereceği konserde, canlı performanslarına daha öncekinden farklı olarak ekledikleri oldukça renkli ve etkileyici bir ışık şovu da yapacak. Konserin biletleri 40TL (ayakta) ve 30TL (öğrenci) olarak temin edilebilir.  
 
 
Salon Biletleri Nerede?
 
Salon etkinliklerinin biletleri Biletix satış kanalları ve hizmet bedelsiz olarak ana gişe İKSV’den alınabilir. Lale Kart sahipleri biletlerini %25’e varan özel indirimlerle temin edebilirler. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli. Ana gişe İKSV Pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ve etkinlik günlerinde etkinlik başlayana kadar açık.