Erci E, Mehmet Ali Erbil ve Yolanthe Cabau’nun başrolü paylaştığı, 30 Ocak’ta vizyona girecek olan “Polis Akademisi Alaturka” için yaptığı şarkı ile geri döndü! Almaya’dan sadece bu proje için gelen Cartel grubu üyesi Erci E, bir hafta boyunca sette oyuncularla zaman geçirerek, filmin bütün enerjisini yansıtan kıpır kıpır bir şarkı yazıp, besteledi. Yolanthe Cabau dahil herkesin kısa sürede ezberlediği şarkı, çekimler boyunca sette çaldı ve oyuncuların motivasyon kaynağı oldu.

 

“Polis Akademisi Alaturka”dan vizyon öncesi bir sürpriz daha! Cartel grubu üyesi Erci E’nin film için özel olarak yazıp, bestelediği şarkı, kısa sürede herkesin diline dolanacak. Şarkıyı bestelemek ve klibi çekmek için Almanya’dan özel olarak gelen Erci E, filmin ruhuna uygun bir şarkı hazırlayabilmek için bir hafta boyunca  film çekimlerine katılarak oyuncular ve set ekibiyle zaman geçirdi. Ana dili Türkçe olmamasına rağmen Yolanthe Cabau dahil bütün oyuncuların kısa sürede ezberleyip set boyunca dillerinden düşürmediği şarkı, dinleyen herkesin enerjisini yükseltiyor.

 

 

Aydın Film’in yapımcılığını, Ali Yorgancıoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Kemal Kenan Ergen’in kaleme aldığı “Polis Akademisi Alaturka” eğlenceli, sürprizlerle dolu sahneleri ve yüksek temposuyla 30 Ocak’ta sinemaseverler tarafından izlenebilecek.