Bob Dylan’ın 1981 ve 1989 yılları arasında kaydettiği “Shot Of Love”, “Oh Mercy” ve “Infidels” gibi stüdyo albümlerinin yanı sıra “Real Live” ve “Dylan and The Dead”  live albümleri 5 CD’lik çok özel bir set olarak müzikseverler ile buluşuyor.
 
Son olarak 2012 yılında büyük ses getiren “Tempest” albümünü yayınlayan tüm zamanların en efsanevi ve ikon olmuş şarkısözü yazarı ve şarkıcısı Bob Dylan’ın en sevilen albümlerinden oluşan sette; daha önceki albümlerine göre daha rock’n roll düzenlemeler ile sanatçının müzikal kariyerindeki önemli bir yerde duran 1981 yılında kaydettiği 20. Stüdyo albümü “Shot Of Love”, 1983 yılında kaydettiği ve geleneksel tarzına geri döndüğü, en çok övgü alan albümlerinden biri olan “Infidels” ve 1989 yılında kaydettiği, Billboard satış listelerinde çok iyi bir çıkış yakalayarak o zamana kadar ki en çok satan albümü olma özelliği taşıyan “Oh Mercy” albümleri yer alıyor. Ayrıca bu çok özel sette Dylan’ın 1989 yılında çıktığı, albüm ile aynı adı taşıyan başarılı stadyum konserleri turnesinden en muhteşem performanlarından oluşan “Dylan and The Dead” albümü ve sanatçının 1984 yılında çıktığı Avrupa turnesinden, bazı şarkılarda Carlos Santana ve Rolling Stones’dan Mick Taylor’ın da eşlik ettiği muhteşem live albümleri de yerini alıyor.
 
“Every Grain Of Sand”, “Jokerman”, “Don’t Fall Apart On Me Tonight”, “Tangled Up In Blue” ve “Most Of The Time” gibi en beğenilen şarkıları barındıran Bob Dylan’ın 5 albümlük çok özel seti Sony Müzik etiketiyle müzik marketlerde!