Blue Monday hosted by Şirin Soysal
Bloom Restoran , Ortaköy
Fil’m Hafızası Presents
 
Fil’m Hafızası’nın tematik gecelerinden bir yenisi, başarılı cazcı Şirin Soysal ev sahipliğinde gerçekleşiyor. Medya sponsorlarından bugunbugece, gururla sunar…
 
Her etkinliğinde sürpriz bir tema ile takipçilerinin karşısına çıkan Fil’m Hafızası, bu kez ayrılmaz ikililerden sinema ve müziği bir araya getirerek Pazartesi gecesini renklendirmeye hazırlanıyor.
 
Sinemaseverlere farklı ve alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın gelenekselleşen Tematik Gece etkinliğinin Eylül ayı teması “Müzik”. Sinema ve müzik tutkunlarının buluşacağı “Blue Monday” etkinliği, caz yorumcusu Şirin Soysal’ın ev sahipliğinde 22 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:30’da Ortaköy Bloom’da gerçekleşecek.
 
Filmlerde müziğin, müzikte cazın iç içe geçeceği etkinlik, kısa film gösterimleri ile başlayıp, kabare, caz ve avant-garde tarzlarını bir araya getirdiği müziğiyle hayranlık uyandıran Şirin Soysal’ın performansı ile devam edecek. Ödüllü yarışmalarla da katılımcılar yeteneklerini test ederek farklı bir deneyim yaşayacaklar.
 
Etkinliğin mekan sponsorluğunu Bloom, medya sponsorluğunu, bugunbugece.com, Beyogluin.com ve 10sayfa.com üstlenirken, Karaköy’ün yeni ortak çalışma ortamı Yazane geceye proje desteği sağlıyor.
 
“Blue Monday” biletlerini Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.