BLUE fırtınası ilk kez İstanbul’daydı!
 
Yeni albümleri Roulette’in Avrupa Turnesi kapsamında kariyerlerinde ilk kez Türkiye’ye uğrayan BLUE’nun muhteşem performansını  tüm konser boyunca seyirci ayakta izledi…
 
İstanbul’dan ayrılırken BLUE, önümüzdeki dönemde büyük bir sürpriz ile Türk hayranlarının karşısına çıkacağının da müjdesini verdi!!!
 
Bir araya gelmelerinin üzerinden tam on üç yıl geçen, İngiliz erkek grubu BLUE, Türkiye’deki hayranlarıyla ilk kez 30 Kasım Cumartesi akşamı Zorlu Center PSM’de bir araya geldi. Gerçekleşen konserde, grubu izlemeye gelen tam anlamıyla 7’den 70’e hayranları gece boyunca tüm şarkılarda gruba ayakta eşlik etti.
 
Dans performansları ve sesleriyle, hala formda olduklarını kanıtlayan, 2000’li yılların en sevilen erkek gruplarından BLUE, geçen zaman içinde değerini koruyarak dünya çapında geniş bir hayran kitlesine ulaşırken, dünya genelinde bugüne kadar 15 milyonu aşkın albüm satışına imza attı.
 
Son albümleri ‘Roulette’ için yaptıkları turne kapsamında İstanbul’a gelen grup konserde, “All Rise”, “Without You”, “I Can”, “Hurt Lovers”, Elton John ile seslendirdikleri “Sorry Seems To Be The Hardest Word” ve bir Stevie Wonder klasiği “Signed Sealed Delivered” gibi en sevilen şarkılarını da söyledi.
 
İstanbul’dan ayrılırken, 2014’te tekrar Türkiye’ye geleceklerinin sinyalini veren, Duncan James, Lee Ryan, Simon Webbe ve Antony Costa’dan oluşan grup, aynı zamanda önümüzdeki dönem için Türk hayranlarına büyük bir sürpriz hazırladıklarının müjdesini verdi.