Nefflix‘in ikinci Türk dizisinde ise uzun süredir hiçbir projeyi kabul etmeyen Beren Saat başrolde olacak. Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

Dün Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesabını takibe alması fanları arasında büyük heyecan yaratan Saat’in, canlandıracağı karakter de merak konusu oldu.

RESMİ AÇIKLAMA DA GELDİ!

Saat’in, Netflix Türkiye ile geri döneceği haberlerinin ardından, kurumdan da konuyla iligili resmi bir açıklama geldi. Ayrıca duyuru keyifli bir video ile de Youtube’da yayınlandı…

“Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat!

 

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi! Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak! Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.