Belgün Ve Ilıcak’tan Sirtaki Şov!

Nilgün Belgün Gösterecek Nazlı Ilıcak Yapmaya Çalışacak.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın yaptığı sohbet programı “Pazar Gezmesi”nin bu haftaki konuğu; Nilgün Belgün. Evinin kapılarını “Pazar Gezmesi”ne açan Belgün’ün, özel dans şovu izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Nilgün Belgün’den Samimi Açıklamalar.Belgün Nasıl Aldatıldığını “Pazar Gezmesi” İzleyicileriyle Paylaşacak!

Nilgün Hanım 20’li yaşlarında Metin Akpınar’a olan aşkını ve yıllar sonra bunu usta sanatçıya nasıl itiraf ettiğini anlatacak

20’li yaşlarında tiyatroya ilk başladığı yıllarda Metin Akpınar’a aşık olduğunu söyleyen Nilgün Belgün, ”Yıllar yıllar sonra Metin’le aynı dizide oynadık. Bir anda Metin’e, hani sizin tiyatroya ilk geldiğim zamanlar vardı ya, ben o yıllarda sana deli gibi aşıktım” dedim. Metin Akpınar’ın ise  ”Kızım bu şimdi mi söylenir” diye nasıl bağırdığını da Pazar Gezmesi izleyicileri ile paylaşacak.

Sonrasında ise 3. eşi akademisyen Atilla Demircioğlu tarafından aldatılmasını ve geçirdiği kötü günleri de  Pazar Gezmesi izleyicileri ile paylaşacak. 

Aşk ve Komedi adlı tiyatro oyununda bol bol dans eden Nilgün Hanım, Nazlı Ilıcak ile önce salsa ardından da sirtaki yapacak. Danstaki hünerlerini ekip arkadaşının da yardımı ile gözler önüne seren çılgın tiyatrocu, bir yandan da şarkı söyleyecek.

Nazlı Ilıcak’ın, Nilgün Belgün’e eşlik etme çabaları ise eğlenceli anlara sahne olacak.

Pazar Gezmesi yeni bölümü ile bugün saat 12:30’da Kanal D’de.