Tutmayın Beni- O Malum Meyve single çalışması ile sevenlerinden tam not alan Alper Fıratlı, daha  önce verdiği akustik ev konserinin yoğun ilgi görmesi üzerine verdiği ikinci ev konseri sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Farklı şehirlerdeki seyircilere de ulaşabilmek ve daha samimi bir ortamda dinleyiciyle buluşmak için düzenlenen ev konserlerinin ikincisinde sürpriz isim sanatçının yakın dostu AYDİLGE oldu.

Aydilge’nin “Her söyleyişimde gözlerim dolar” dediği Ezginin Günlüğü şarkısı “Eksik Bir Şey” için düet yapan ikili, sosyal medyada büyük ilgi topladı. Kaçıranlar için ev konserinde söylediği şarkıların özel videolarını da sosyal medya üzerinden sevenleriyle buluşturan Alper Fıratlı, şarkıyı akustik olarak yorumlamaktan da büyük keyif aldığını belirtti.

Kendi evinden canlı ve akustik olarak yaptığı ilk konserinde Teoman, Tarkan, Mirkelam gibi ünlü sanatçıların şarkılarına yaptığı coverları da dinleyicisiyle buluşturan Alper Fıratlı’ya düetleriyle Ayşegül İnci ve Funda eşlik etmişti.

Yüzde yüz el yapımı gölge oyunu temalı Tutmayın Beni klibinin ardından, O Malum Meyve şarkısına çektiği klişeleri tiye alan farklı klibiyle konuşulan Alper Fıratlı, canlı ev konserlerine devam edeceğini söyledi.

Alper Fıratlı&Aydilge- Ezginin Günlüğü Cover/ Eksik Bir Şey: