Vodafone Freezone Açık Hava Sineması Bilgi Üniversitesi’nde Başlıyor!
 
Vodafone FreeZone, “Türkiye’nin En Büyük Sinema Kampanyası”nı şimdi de açıkhavaya taşıyor. İstanbul Bilgi Ünversitesi Santral İstanbul yerleşkesinde gerçekleşecek sinema geceleri boyunca FreeZone’lulara bir sinema bileti aldıklarında bir bilet hediye ediliyor.
 
Yaz boyunca 6 Eylül’e kadar sürecek Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması, Fida Film’in de desteğiyle çarşamba, cuma ve cumartesileri akşamları gerçekleşecek.
 
14 Temmuz 2014, İstanbul – Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş altına sunduğu fırsatlarla gençlerin özgürlük alanlarını genişletmeye devam ediyor. 2011’den bu yana hem iletişim alanında gençlere özel ürün ve hizmetler sunan; hem de sinema, festival ve konser biletleri, eğitim, giyim, yemek ve seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesine katkıda bulunan Vodafone FreeZone’un gençlere yaz sürprizlerinden biri de İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul’da başlayan Vodafone FreeZone Açık Hava Sineması.
 
Vodafone FreeZone Açık Hava Sineması, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Haliç’in kıyısında, 118 dönüm yeşil alanda kurulu, kentin her bölgesinden rahatlıkla ulaşılabilen, kültür-sanat, eğitim ve çeşitli restoranların iç içe olduğu Santralistanbul Kampüsü’nde başladı. 6 Eylül’e kadar film gösterimleriyle gençlere yazlık sinema keyfini yaşatacak Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması gösterimleri çarşamba, cuma ve cumartesileri akşamları saat 21:30’da gerçekleşecek.
Vodafone FreeZone’un 2 yılı aşkın süredir devam eden “Türkiye’nin En Büyük Sinema Kampanyası”, Filmekimi ve merakla beklenen filmlerin sponsorlukları ve FreeZone’lulara özel film öngösterimlerinin ardından sinemaya desteğini Açık Hava Sineması’na da taşıyor.
Böylelikle, 40’tan fazla şehirde ve 130’dan fazla sinemada bir bilete bir bilet hediye kampanyasının avantajlarından faydalanan FreeZone’lular şimdi de bu keyfi Vodafone FreeZone Açıkhava sineması ile Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul’da yaşayacaklar.
Biletleri Bilgi Üniversitesi’ndeki sinema gişesi ve Biletix’de satılmakta olan Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması için FreeZone’luların hediye biletlerini almak için ACIKHAVA yazıp 6666’ya göndermesi yeterli.
Vodafone FreeZone’un sinema fırsatı, akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilen Vodafone Avantaj Cepte mobil uygulaması üzerinden de tek tıkla kullanılabiliyor.