Bu hafta vizyona 9 film giriyor.Bu filmlerden 2 si yerli film, diğerleri yabancı film.

Vizyona girecek filmler:

Peter Pan’ın Yeni Maceraları,Erkek Aklı,Daire 1303,Karanlıktan Gelen,Doğal  Kahramanlar,Sihirbazlar Çetesi,Hangover 3 ve 2 yerli film Devir ve Ateşteki Kağıtlar.

Bu filmlerden: Doğal Kahramanlar,Sihirbazlar Çetesi,Hangover  3’ü daha önce size tanıtmıştık.

Şimdi diğer filmleri tanıyalım

Karanlıktan Gelen

Gerilim türü seven seyirciler için yönetmen  Scott Charles Stewart .

Oyuncular: Keri Russell, Josh Hamilton, Dakota Goyo,  Kadan Rockett,   J.K. Simmons.

Filmin konusu:

Paranormal Activity ve Ruhlar Bölgesi yapımcısından yeni bir doğaüstü korku filmi daha; şehrin ufak mahallesinde yaşayan genç bir aile, Daniel ve Lacey Barett çifti huzurlu ve güvenli yaşamlarını bir anda tehdit eden bir dizi rahatsız edici olaylara tanık olmaya başlıyor. Tahmin edilemez derecede korkunç bir kuvvet tarafından tehdit edildiklerini anladıklarında Barret ailesi, durumu kendi yolları ile çözmeye çalışarak bu ölümcül gizemin peşine düşüyorlar.

Daire 1303

Korku  sineması seven seyiciler için yönetmen Daniel Fridell .

Oyuncular: Mischa Barton, Rebecca De Mornay ,Corey Sevier ,Julianne Michelle, Jessica Malka

Filmin Konusu

Güzel bir ev buldunuz ve yerleşiyorsunuz. Sonra bir gün evinizde garip sesler, garip cisimler görüyorsunuz. İşte korku dakikalar bundan sonra başlıyor. 1303 no’lu dairenin karanlık geçmişiyle yüzleşme vakti. Bu evden tek kurtuluş yolunuz evin trajik hikayesini çözmeniz.   Bir anne kızın birbiriyle aşk/nefret ilişkisinin bir korku filmine dönüşme……

Erkek Aklı

Komedi  filmlerinden hoşlanan seyirciler için Roman Coppola yönetti.

Oyuncular: Charlie Sheen, Jason Schwartzman, Bill Murray, Patricia Arquette, Katheryn Winnick, Mary Elizabeth Winstead.

Filmin konusu

Moonrise Kingdom´ın senaristi Roman Coppola´nın yazıp yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği bu çılgın komedide Charlie Sheen, başarılı grafiker Charles olarak karşımıza çıkıyor. Şöhret, para ve karizma Charles´a görünürde mükemmel bir hayat sunmuştur. Ne var ki hayatının aşkı birdenbire onu terk edince hayatı darmadağın olur ve şüphe, kafa karışıklığı ve derin düşüncelerle dolu bir girdaba sürüklenir.

Sadık dostlarının yardımıyla zor da olsa kendisiyle yüzleşmeye çalışır. Kaybedilmiş aşklar, dostluk ve intikam hayalleriyle işlenmiş bu hınzır komedi izleyicilere şu soruyu yöneltiyor: İnsan birini aynı anda hem sevip hem de ondan nefret edebilir mi?

Peter Pan’ın Yeni Maceraları  3D

Türk yapımı bir animasyon filmi.

Filmin konusu

Dünyaca ünlü Peter Pan günlerini Olmayan Ülke’de Kayıp Çocuklar’a liderlik ederek, deniz kızları ve korsanlarla oyunlar oynayarak geçiryor. Peter Pan’a, Tinkerbell, Wendy ile erkek kardeşleri John ve Michael’ın da eşlik ediyor. Peter Pan’ın ezeli rakibi Kaptan Kanca’ya karşı giriştiği Olmayan Ülke’yi kurtarma mücadelesi, tüm çocukları aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor. Televizyon ekranında 2 boyutlu olarak yayınlanacak çizgi diziyi bir de sinemada 3 boyutlu izleme fırsatını kaçırmayın.

Ateşteki Kağıtlar

Dram türünde filmi Avni Kütükoğlu yönetti

Oyuncular:Yunus Günçe, Meral Kaplan,Suavi Eren ,Abdullah Şahin, Tamay Kılıç

Filmin Konusu

Gazi Kurban Güneydoğu’da askerlik görevini yerine getirirken teröristlerle çatışmaya girer. terhis olduktan sonra birliğinde şehit olan arkadaşının son dileğini yerine getirmek için İstanbul yollarına düşer. Son arzuyu gerçekleştirmeye çalışırken kendisini trajikomik bir hikayenin ortasında bulacaktır…

Devir

Bir Derviş Zaim Filmi

Oyuncular: Ali Ozel ,Mustafa Salman, Ramazan Bayar

Filmin Konusu

Burdura bağlı Hasanpaşa köyünde; her yıl bir çoban yarışması düzenleme  geleneği vardır. Bu geleneğe göre çobanlar sürüleriyle beraber teker teker küçük bir su birikintisine girmekte ve suyu peşlerindeki koyunlarıyla birlikte kesintisiz ve hızlı biçimde geçmektedirler. Suyu sürüsüyle beraber tereddütsüz, hızlı ve seri geçen çoban yarışmada birinciliği kazanmaktadır.  Takmaz lakaplı yaşlı çoban son sekiz yılın duayen şampiyonudur.