Alper Kömürcü ‘MAT’ Albümünde Müziğin Ustaları Buluşturdu!
 
Alper Kömürcü’nün ilk albümü “MAT” Esen Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. 10 enstrümantal eserden oluşan albüme müzik dünyasının önde gelen aranjörleri Cihan Sezer, İskender Paydaş, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli düzenlemeleriyle renk kattı…
 
Alper Kömürcü “MAT” albümünde; daha önce farklı şarkıcılar tarafından seslendirilmiş ve kendi imzasını taşıyan dört beste ve sanatçının albüme özel hazırladığı iki enstrümantal eser yer alıyor. Albümün prodüktörlüğünü üstlenen Cihan Sezer’e ait bir beste ve iki düzenleme ise dikkatleri çekiyor.
 
‘‘Alper, yumuşak stili, güzel keman icrasıyla iyi bir iş çıkarmış ve sizi hoşlanacağınız sulara davet ediyor…” (ATİLLA ÖZDEMİROĞLU)
‘‘Derinlikli duyguları notalara döken, mütevazı ve güçlü bir sanatçıdır Alper. Şarkılarında da o sessiz güce, notaları ustaca kullanışına tanık olacak dinleyici. ‘’(İSKENDER PAYDAŞ)
‘‘Bana göre Alper Türkiye’nin en yetkin bestecilerinden. Başkalarını üzmemek için ‘en yetkini’ demiyorum… Ayrıca çok da güzel giydiriyor şarkılarını…Sizi bilmem, ama benim başucu albümüm olacak MAT…” (ALPAY)
 
Müziği Alper Kömürcü, düzenlemesi Mustafa Ceceli imzası taşıyan şarkısı “Çiğ Gibi”nin yönetmenliğini İzkan Polat’ın üstlendi.