Sony Music’in caz & blues türlerinde albümler yayınlayan alt şirketi OKeh, bünyesindeki dünyaca ünlü yıldızları bir araya topladığı beklenen derleme albümü “That’s OKeh”i müzik severlerle buluşturuyor.
 
John Medeski, Dalla in Jazz, Michel Camilo, Bob James & David Sanborn, Bill Frisell, Kat Edmonson, Dave Holland, Craig Handy, Dhafer Youssef gibi müzik dehalarının 2013’te yayınladığı son dönem eserleri ve günümüzün en iyi icracı ve yorumcuları arasında sayılan Jeff Ballard, Nir Felder, Jo-Yu Chen, Somi, Robin McKelle, James Brandon Lewis, Theo Croker’ın 2014 yılında yayınlanmayı bekleyen albümlerinden 7 yepyeni şarkı Sony Music etiketiyle yayınlanan “That’s OKeh” adlı tek bir albümde bir araya geliyor.
 
Faaliyetlerini Sony Music bünyesinde gerçekleştiren OKeh, ilk olarak Otto Heinemann Phonograph Corp. adıyla fonogram tedarikçisi olarak 1916 yılında New York’ta kuruldu. King Oliver, Lucille Bogan, Sidney Bechet, Hattie McDaniel, Louis Armstrong, and Duke Ellington gibi efsanelerin albümlerini yayınlayan OKeh, günümüzde de dünyanın en önemli rhythm, new age, caz ve blues sanatçılarını müzik severlerle buluşuyor.
 
Caz müzik sevelerin kaçırmaması gereken “That’s OKeh”  Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde!
 
 
TRACKLIST
 
1- A Different Time
2- Il cielo
3- Paprika
4- Deep in the Weeds
5- A Beautiful View
6- Lucky
7- Choir
8- Organ Grinder’s Swing
9- Fuga Hirundinum “Birds Requiem” Suite
10- Mivakpola
11- Lover
12- Mon Cher
13- Last Song
14- Good Time
15- No Wooden Nickels
16- Light Skinned Beauty