Müzik dünyasının “patron”u Bruce Springsteen’nin  daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, B-side ve demo şarkılarını içeren; tam 4 CD’lik “Bruce Springsteen – Tracks” albümü müzikseverler ile buluştu!
 
Ocak ayında yayınlanan 18. stüdyo albümü “High Hopes” ve bir diğer arşivlik koleksiyon “Collection: 1973 – 2012”nin ardından, Springteen hayranlarını şimdi de “Bruce Springsteen – Tracks” isimli arşivlik albümüyle buluşturuyor.
 
Albümde, daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış şarkıların yanı sıra B-side, demo ve sevilen şarkılarının alternatif versiyonları bulunuyor. Tam 66 şarkıdan oluşan albümde ayrıca çok özel fotoğrafların ve şarkı sözlerinin yer aldığı 54 sayfalık kitapçık da yer alıyor.
 
Bruce Springsteen ve prodüktörü Toby Scott’ın sanatçının devasa arşivini tekrar miksleme fikriyle yarattığı bu muhteşem koleksiyon, “Leavin’ Train”, “Seven Angels”, “Gave it a Name”, “Sad Eyes”, “My Lover Man”, “Over the Rise”, “Loose Change”, “Trouble in Paradise”, “Goin’ Cali” ve “Happy” gibi daha önce yayınlanmamış şarkılarını “Roulette”, “Be True”, “Pink Cadillac”, “Johnny Bye Bye”, “Shut Out” gibi B-side’larla bir araya getirirken “Bishop Danced”, “Santa Ana”, “Seaside Bar Song” gibi canlı performanslarından tanınan şarkıları da içeriyor.
 
 
Bruce Springsteen hayranlarının ve tüm müzikseverlerin  arşivinde bulunması gereken “Bruce Springsteen – Tracks” albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!