KIRAÇ,

YENİ ALBÜMÜN İLK İMZA GÜNÜNDE,

ZORLU CENTER D&R’DA!

Kıraç’ın 10. albümü “Çık Hayatımdan”ın ilk imza günü, 26 Nisan 2014, Cumartesi günü saat 14:00’te, Zorlu Center D&R’da gerçekleşiyor!

Mart ayının ilk haftası TMC etiketiyle piyasaya çıkan Çık Hayatımdan”adlı albümünü Zorlu Center D&R’da hayranları için imzalayacak olan Kıraç, prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü üstlendiği yeni albümünde, davul hariç tüm enstrümanları da kendisi çaldı.

Sanatçının Garbiyeli adlı stüdyosunda kaydedilen yeni albümdeki “Mecnundan Öte”, “Saklı Gülüş”, “Kalbin Tek Arkadaşı” şarkılarının sözleri ile“Fistan” ve “Beddua” adlı şarkıların söz ve besteleri Aysuda Ülkü Zeren’e ait.Namık Naghdaliyev, Ender Doğan, Edip Emre, Sevil Nizamoğulları, Akın Bazin ve Murat Henoğlu; Kıraç’ın yeni albümünde birlikte çalıştığı diğer müzisyenler…

Kıraç, albümde ayrıca, Modern Folk Üçlüsü tarafından 1978 yılında seslendirilen “Bombilibom” adlı anonim şarkıya ve single şarkısı “Beddua”ya da yer verdi. Albümün ilk video klibi, Kemal Başibuğ yönetmenliğinde, “Çık Hayatımdan” şarkısına çekildi.

Kıraç’ın yeni albümünün ilk imza günü 26 Nisan 2014, Cumartesi günü              14:00 – 15:00 saatleri arasında Zorlu Center D&R’da gerçekleşecek.