Türk sinemasının 100’üncü yılı nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün sponsorluğunda düzenlenen Altın Boynuz Türk Film Festivali, Kanada’nın Montreal kentinde Cansel Elçin’in “Kampüste Çıplak Ayaklar” filmi ile başladı. 

Senaryosunu Cansel Elçin ve Meltem İnan’ın yaptığı filmin, Yapımcılığını ise Cansel Elçin ve Abdullah Baykal üstlendi. Başrollerini Binnur Kaya, Ezgi Asaroğlu, Altan Erkekli, Cansel Elçin, Berk Hakman’ın paylaştığı ‘Kampüste Çıplak Ayaklar’ adlı sinema filmi ile Festivalin açılışına Cansel Elçin özel davetli olarak katıldı.

Elçin, Kanada’da gerçekleşecek yeni sürprizlerle sinemaseverlerin karşısında olacağının da müjdesini verdi. 

Filmin konusu:Hikâye İstanbul’daki bir Üniversite’de geçiyor. Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimse Hintli kızın bir sırrı olduğunu bilmemektedir.