03 Nisan haftası 6 film vizyonda.Yabancı Filmler:Hizlı ve Öfkeli 7,Teksas Katliamı,Şans Ayağıma Geldi,

Yerli filmler:Münafık,Aşkopat,Figüran

Viral Mecmua’da daha önce sizlere Şans Ayağıma Geldi filmini tanıtmıştık.

Hızlı ve Öfkeli 7

Aksiyon,gerilim,suç türündeki filmin yönetmeni:James Wan.

Oyuncular:Jason Statham,Vin Diesel ,Paul Walker,  Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson.

Filmin Konusu:

Hızlı ve Öfkeli ekibi, intikam almak isteyen bir İngiliz gizli operasyonlar suikastçısından gelen tehlikeden habersizdirler. Küçük kardeşi Owen’ı yaralayanları sistematik olarak avlamakta olan Shaw, ekibe verilen Toretto evini havaya uçurur. Bunun üzerine Dom, yardım için üst düzey bir devlet ajanına başvurur. Kahramanlarımız bir kez daha direksiyona geçer. ABD hükümeti için yapılmış bir takip cihazının ele geçirilmesi gereklidir.

Teksas Katliamı

Korku türünde kült filmin yönetmeni:Tobe Hooper.

Oyuncular:Marilyn Burns, Allen Danziger, Paula A. Partain, William Vail, Teri Mcminn, Edwin Neal, Jim Siedow, Gunnar Hansen , John Dugan.

Filmin Konusu:

1974 yılı yapımı, gerçek olaylara dayanan bu klasikleşmiş korku hikâyesi, türünde birçok filme öncülük etti ve hâlâ tüm zamanların en iyi korku filmleri arasında gösteriliyor. Tobe Hooper’ın filmi, içlerinden birinin çocukluk evini ziyarete giden 5 gencin, insan yiyen bir ailenin eline düşmesiyle yaşadığı dehşet verici kabusu anlatıyor.

 

Münafık

Dram,korku gerilim türündeki filmin yönetmeni:Özkan Aksular.

Oyuncular:Levent Sülün ,Erdoğan Sıcak, Hakan Salınmış,  Ahmet Fuat Onan, Özer Arslan.

Filmin Konusu:

Sovyetler Birliği’nde parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım’ın daveti üzerine, “Cinli Nazife” olarak anılan Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak üzere Türkiye’ye gelir. Kastamonu Azdavay’daki Nalbant Köyü’nde araştırmalarını sürdüren Valeria, hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım’ı felç geçirmiş, Nazım’ı ise delirmiş bir halde bulur.

 

Figüran

Komedi türündeki filmin yönetmeni:Tolga Çetin.

Oyuncular:Serenay Aktaş, İrfan Kangı, Mehtap Bayri, Ümit Yesin, Yıldırım Öcek.

Filmin Konusu:

Dünyanın en sakar figüranı Mutlu, eşsiz bir senaryoya sahip olduğunu ve başrol oynayacak kadar yetenekli bir aktör olduğunu düşünmektedir. Setin altını üstüne getiren Mutlu ve ışık asistanlığı yapan Cempo, mesleklerinde en üste çıkmak için, kendi senaryolarını film çekmek istemektedirler. Bu plânlarını hayata geçirmek için, Mutlu’nun figüranlık yaptığı dizinin başrol oyuncusu Pelin Şafak’ı kendi projelerinde oynatmak istemektedirler.