Her biri hit olan şarkıları, yoğun ilgi gören konserleri, yeni albüm çalışmaları ve müzik dünyasının sevilen isimlerine verdiği liste başı besteleriyle her dönem adından başarıyla söz ettiren Gökhan Tepe, 2014’ü zirvede kapatırken, yeni yıla da iddialı başladı.
 
Türkiye resmi verilerine göre radyo ve müzik kanallarında en çok çalan şarkı olan “Gelsen De Anlatsam” ile haftalarca liste başı olan sanatçı, 2015’i zirvede karşıladı.
 
“Gelsen De Anlatsam”ın başarısının yanı sıra; son dönemde müzik dünyasının ünlü isimlerine verdiği besteleriyle de gündemde olan başarılı müzik adamı; Ödüllü şarkısı “Türkan”ın başarısının ardından; sözlerini Şebnem Sungur’un yazdığı Ebru Gündeş’in albümüne ismini veren şarkısı “Araftayım” ve Funda Arar’ın yeni albümünde yer alan “Yediverenim” şarkısıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı.
 
Sanatçı dostlarının albüm çalışmaları sırasında ilk aradığı isim olan ve önümüzdeki günlerde sürpriz isimlerden bestelerini dinlemeye devam edeceğimiz Gökhan Tepe, bir yandan Mart ayında yayınlamayı planladığı yeni albümünün şarkıları için çalışırken, bir yandan da konserlerinde binlerce dinleyiciyle buluşmaya devam ediyor.
 
GÖKHAN TEPE’DEN KONSER SERİSİ…
 
Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserlerinde kendi şarkılarının yanı sıra, “Dem’li Şarkılar” projesiyle 70’li ve 80’li yılların arabesk, pop ve sanat müziği hitlerini de seslendiren Gökhan Tepe’nin önümüzdeki konser takvimi ise şöyle;
 
23 Ocak – İstanbul Jolly Joker
6 Şubat – Kıbrıs Merit Hotel
14 Şubat – İzmir Balçova Termal Hotel – Sevgililer Günü Özel Konseri
28 Şubat – Bursa Jolly Joker
14 Mart – Antalya Jolly Joker
20 Mart – Bostancı Gösteri Merkezi 
21 Mart – Ankara Jolly Joker
28 Mart – Adana Seyhan Hotel