Sanata kesintisiz desteğini sürdüren TEB Özel Bankacılık; kapılarını Art50’nin “Anlatılmayan Hikayeler” başlıklı resim sergisi için açıyor! 5 genç kadın sanatçının eserlerinin yer aldığı “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; 10 Aralık 2014, Çarşamba akşamı Etiler’de TEB Özel Bankacılık binasında sanatseverlerin ziyaretine açılıyor.

Köklü geçmişine yakışan özel seçimlerle kültür-sanata destek vermeyi sürdüren TEB Özel; sanatçıyı ve sanatını, müşterileriyle buluşturma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

TEB Özel, sanatçı, koleksiyoner ve sanatseverleri aynı çatı altında buluşturan çağdaş sanat platformu Art50’nin “Anlatılmayan Hikayeler” başlıklı resim sergisine ev sahipliği yapıyor. Art50; TEB Özel tarafından desteklenen “Anlatılmayan Hikayeler” sergisiyle, koleksiyonunda yer alan eserleri bu kez birebir olarak sanat meraklılarıyla buluşturuyor.

Özellikle genç sanatçıları desteklemeyi hedefleyen TEB Özel’in Etiler’deki binasında düzenlenen sergide; Ayşegül Karakaş, Begüm Mütevellioğlu, Melike Kılıç, Lale Delibaş ve Güliz Baydemir’in eserleri yer alıyor. Sözlü ve yazınsal olarak anlatılmayan, ancak resmedilebilen hikayelere işaret eden “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; günlük hayatın temposunda gözden kaçan öyküleri, gerçekliğin baskısında unutulan masalları ve keşfedilmeyi bekleyen nice hikayeleri görünür kılmayı amaçlıyor.

“Anlatılmayan Hikayeler”de; yükselen beş kadın sanatçının, her birinin kendine özgü tarzıyla saklı hikayeleri resmettiği eserleri sanatseverleri bekliyor.

 

 

Eser ve sanatçılarla ilgili bilgi için: Art50.net – info@art50.net  Asmalı Mescit Mah. Jurnal Sok. Jurnal Apt. No:8/1 Beyoğlu/İstanbul Tel: 0212 244