Bu hafta vizyonda 5 film var.Dhoom 3,Ejdarhanı Nasıl Eğitirsin 2,Geçmişin İzleri,Tom Çiftlikte,

Öteki filmleri.

Viral Mecmua’da daha önce sizlere Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 ve Öteki filmlerini tanıtmıştık.

Geçmişin İzleri

Biyografi,dram türündeki filmin yönetmeni:Jonathan Teplitzky.

Oyuncular:Nicole Kidman Colin Firth Stellan Skarsgård Jeremy Irvine,Hiroyuki Sanada.

Filmin Konusu:

2. Dünya Savaşı’nda Japonya’da savaşmış olan bir İngiliz subayı olan Eric, esir düştükten sonra çok ağır işkenceler görmüş, ancak bir Japon doktorun yoğun tedavisiyle kurtulmuştur. Yıllar sonra doktorunun yaşadığını öğrenen Eric, onu tekrar ziyaret etmek ister. 

Tom Çiflikte

Dram türündeki filmin yönetmenliğini  Xavier Dolan yaptı.

Oyuncular:Xavier Dolan Caleb Landry Jones Evelyne Brochu Pierre-Yves Cardinal Lise Roy.

Filmin Konusu:

Filmde(yönetmenin canlandırdığı)Tom,sevgilisi Guillaume’un cenazesi için Quebec kırsalına gidiyor. Orada, Guillaume’un annesi ve son derece maço abisi Francis ile tanışıyor. Kederli ailenin bu ilişkiden haberinin olmadığı açık olmasına açık da, Francis şaşırtıcı bir oyunun kurallarını birer birer koymaya başlayınca işler iyice karışıyor. Bu oyun Tom’u hem boğuyor hem de heyecanlandırıyor.

“İstemeden de olsa imkânsız aşkla ilgili bir üçleme çektikten sonra artık sağlam bir değişiklik yapmanın zamanı gelmişti. Önümde birkaç seçenek vardı. Çekmecemi açtım; üstünde yazı yazacak yer kalmamış bir sürü not kâğıdı ve peçete buldum. Bir dolu fikir, diyalog, hatta TV rehberinde bulacağın türden iki üç de konu özeti yazmışım. Bana şıpın işi çekebileceğim, yıldırım gibi bir konu lazımdı. O anda aklıma Tom Çiftlikte oyunu geldi. 2011 kışındaydık.” –Xavier Dolan

Dhoom 3

Aksiyon türündeki filmin yönetmeni:Vijay Krishna Acharya.

Oyuncular:Aamir Khan Katrina Kaif Tabrett Bethell Abhishek Bachchan, Uday Chopra.

Filmin Konusu:

Sihir ve akrobaside usta olan bir sirk göstericisi, babasının ölümünün intikamını almak için Chicago’da bir bankayı ele geçirmek üzere bir hırsıza dönüşür.