100%EĞLENCE, 100%PERFORMANS, 100%MÜZİK, 100%FESTİVAL…
 
100%FEST
 
MÜZİĞİN DEVLERİYLE ŞEHRİ SALLAMAK İÇİN GELİYOR!
 
6/7 Haziran 2014 – KüçükÇiftlik Park
 
Dünyaca ünlü birçok grubu müzikseverler ile buluşturacak “100%FEST”le İstanbul müziğe doyacak. 6-7 Haziran tarihlerinde İstanbul – KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festivalde, dünyaca ünlü rock, alternative, live electronic ve indie sanatçıları yer alacak!
 
SOUNDGARDEN VE MASSIVE ATTACK GELİYOR!
 
“100%FEST” yazın ilk büyük festivali olarak 6/7 Haziran tarihlerinde rock, alternative, live electronic ve indie gibi popüler müziğin farklı türlerinden dev isimlere yer vererek katılımcılarına muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. 2 tam gün sürecek festival, İstanbul’un merkezinde müzikle dolu bir yaza başlamak isteyenleri ağırlayacak.  Festivalde yer alması kesinleşen ilk iki isim ise yeniden birleşmeleri sonrası ilk defa İstanbul’a gelen dünyaca ünlü rock grubu SOUNDGARDEN ve live electronic janrının en büyük isimlerinden MASSIVE ATTACK!
 
KüçükÇiftlik Park, yenilenen çehresiyle “100%FEST”e ev sahipliği yapıyor.  Şehrin göbeğinde, tüm merkezi noktalara yürüme mesafesinde gerçekleşecek bu festival, Türkiye’deki tüm müzik severlerin de buluşma noktası olacak.
 
Esen Entertainment organizasyonuyla 6 ve 7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek “100%FEST”in biletleri, 3 Nisan’dan itibaren Biletix’ten satışa sunuluyor.